Copywriter/ka, SEO a správce obsahu

Hledáme kreativního Copywritera a správce obsahu, který se připojí k našemu týmu v Letovicích.

KLIMATEX, součást rodiny privátních značek Sportisimo, má dlouholetou tradici v oblasti sportovního a outdoorového vybavení. Zaměřujeme se na inovativní a funkční textilie, které splňují vysoké standardy pohodlí a výkonu.

Tato pozice je ideální pro jednotlivce s vášní pro psaní a marketing, který se chce podílet na komunikaci našich hodnot a produktů.

Náplň práce:

  • Copywriting: Tvorba kreativního a atraktivního textového obsahu pro marketingové materiály, včetně produktových popisů a reklamních kampaní.
  • Příprava a rozesílání newsletterů: Navrhování a realizace emailových kampaní s cílem oslovit a informovat zákazníky.
  • Správa obsahu na sociálních sítích: Vytváření a plánování příspěvků, interakce s komunitou a monitorování reakcí na sociálních platformách.
  • SEO optimalizace e-shopu.
  • Komunikace s ambasadory / influencery – organizace testování výrobků, zpracování výsledků.
  • Administrace produktového focení: Organizace a koordinace produktového focení, včetně výběru vzorků a zajištění potřebného zázemí.
  • Asistence při focení: Aktivní účast na produkci, pomoc s přípravou a koordinací během fotografování.

Co od tebe očekáváme:

  • Zkušenosti v copywritingu.
  • Kreativní myšlení.
  • Zkušenosti s emailovými kampaněmi a správou sociálních sítí.
  • Schopnost efektivně plánovat a koordinovat.
  • Týmový duch.

Co nabízíme:

  • Zázemí renomované společnosti v oblasti sportovního retailu.
  • Týden placeného volna navíc.
  • VIP slevovou kartu na zboží v síti Sportisimo.
  • MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu.
  • Příspěvek na stravování.
  • 2 dny homeoffice.

V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář na této stránce.